Yeni Şarkısı Müzikseverle Buluşuyor

Bodrumlu Gülsen Karatoprak, 'Korku' adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yeni Şarkısı Müzikseverle Buluşuyor

Sözleri Gülsen Karatoprak’a, bestesi Volga Tamöz ile ortak olan çalışmanın düzenlemesi, single kapak fotoğrafı ve video klibi yine Volga Tamöz’e ait. Bodrum'da doğan Gülsen Karatoprak'ın sanata, müziğe ve dansa olan yatkınlığı, çok küçük yaşta fark edilince eğitimi de müzik ve danstan yana oldu. 

Çocukluğunda Sanat Güneşi Zeki Müren ile geçirdiği zamanların etkisiyle müziğe bağlanan Gülsen Karatoprak, bir dönem Kent Tv'de Vj'lik de yaptı. Dansın birçok türünde katıldığı yarışmalarda derece alan ve Türkiye Şampiyonluk Kupası'nı üç kez memleketi Bodrum'a getiren Karatoprak, üniversite eğitimi sırasında Türkiye ve kardeş ülke Azerbaycan'da Sosyal Latin Dansları eğitmenliğine devam etti. Gülsen'in, 50'nin üzerinde bestesi bulunuyor. 

Yeni albümü ile en büyük hayalinin milyonlar ile birlikte şarkılar söyleyerek, müzikseverlerin kalbinde gerçek sevgi bağını oluşturmak olduğunu dile getiren Gülsen'in tekli şarkısı 'Korku', 29 Mayıs'ta tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunulacak.