Yeni Sezonun Startını Verdiler...

Yalıkavak Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, 2019-2020 sezonu hazırlıklarına başladı.

Yeni Sezonun Startını Verdiler...

Yalıkavak Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, 2019-2020 sezonu hazırlıklarına başladı. 

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi ekiplerinden Yalıkavak Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, sezon hazırlıklarına Bodrum Belediyesi Yalıkavakspor Tesisleri’nde başladı. Antrenmanda sporcular düz koşu yaptı. Ardından kulübün yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve sporcular yeni sezon için pasta kesti. 

Hentbolcuların antrenmana üzerinde “Bodrum’da Avrupa Kupası maçı Oynamak Hayal Değil İnanan Yüreklerde” yazılı tişörtler ile çıktığı görüldü. Sporcuların bayrama kadar günde 2 antrenmanla çim sahada çalışmalara devam edeceği, bayramdan sonra da çalışmaları salonda sürdüreceği bildirildi. 

8 OYUNCU AYRILDI, 4 OYUNCU GELDİ

Bodrum’da Avrupa Kupası maçı hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Esen, “Geçen sezondan kaptanlar Gamze Şaşmaz ve Buse Matlı başta olmak üzere Yannick Bonono, Sevgi Kalyoncuoğlu, Yaren Uzun, Gülsüm Güleçyüz, Esma Adnar, Arife Yaşın dahil 8 sporcu ile yolları ayırdık. Kaleci Sevilay İmamoğlu, Yeliz Yılmaz, Nursah Sancak, Yasemin Şahin’le beraber 4 sporcuyu kadromuza kattık. A Takıma hocalığına Kıvanç Özcan yardımcı hocalığı da bayan olarak Sevinç Yüksel getirildi. Fizyoterapist Büşra Bada da kulübümüzde göreve başladı. Altyapıdan da 4 oyuncu takviyesi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.