YENİ SGK MÜDÜRÜ GÖREV BAŞINDA

Sosyal Güvenlik Kurumu Muğla İl Müdürlüğü Bodrum Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü...

YENİ SGK MÜDÜRÜ GÖREV BAŞINDA
Sosyal Güvenlik Kurumu Muğla İl Müdürlüğü Bodrum Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü görevini vekâleten yürüten Recai Dede Bar’ın Muğla İl Müdürlüğündeki eski görevine geri dönmesi ile Bodrum Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne Ali Baki Gerçeker atandı.

Muğla İl Müdürlüğünde Şef olarak görev yaparken Bodrum’a atanan Ali Baki Gerçeker, 02 Ekim 2012 günü itibariyle yeni görevine başladı. Gerçeker bu atamanın herkese hayırlı olmasını dileyerek, Bodrum’da öncelikli olarak yapmak istediği şeyin yeni bir hizmet binası için çalışmalar yürütmek olduğunu vurguladı.Gerçeker konuyla ilgili şunları söyledi;

‘’ Sizlerinde gördüğü gibi fiziki imkânlarımız hizmet vermeye yeterli değil. Sigortalılarımıza daha iyi daha etkin hizmet vermek amacıyla Kurum Başkanlığımız ve Muğla İl Müdürümüzün çabalarıyla daha düzgün bir binada hizmet vermek istiyoruz’’ dedi.

Öte yandan SGK’nın bilgisayar yazılımlarında yapılacak yenileme çalışmaları nedeniyle hizmetlerde iki gün hizmet kesintisi yaşanacağını açıklayarak vatandaşları uyaran Ali Baki Gerçeker, konuyla ilgili şunları söyledi;

‘’ Program yenileme çalışması bütün müdürlüklerde yapılıyor. 9-10 Ekim tarihlerinde Bodrum’da yapılacak olan yenileme çalışmalarından dolayı hizmet veremeyeceğiz’’ dedi.

Kent Medya Grup olarak bizde Gerçeker’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.