Yeni Single Yolda...

Bodrum Belediyesi'nin düzenlediği Sarı Yaz Konserleri kapsamında Bodrum Kalesi'nde sahne alan ünlü sanatçı Öykü Gürman'ın konserine yoğun ilgi vardı.

Yeni Single Yolda...

Kuzey Hendeği sahnesindeki konserin ilk yarısında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras adına sahneye çıkan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, Bodrum'un simgesi olan begonvilleri ünlü sanatçının başından aşağı döktü. Bodrum'da salgından dolayı yapılamayan tüm etkinlikleri yapacaklarını ifade eden Tutkun, "Eylül ve Ekim ayında düzenlediğimiz halk konserlerimizin yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Konserlere ciddi bir talep var. Ama bir de eleştiri var konserlerle ilgili. 'Çok mu konser yapıyor belediye' diyorlar. Biz yapmamız gerekeni yapıyoruz. 2 yıldır pandemi de yapmadığımız tüm etkinlikleri yapmak istiyoruz. Sanatçılarımız da gönüllülük esasıyla sahne alıyor. Başkanımız Ahmet Aras kale konserlerinin ruhunu yeniden canlandırmak istiyordu. Biz de bunu gerçekleştirdik. Eylül ve Ekim ayında çarşı esnafımıza destek olmak istedik ve çok güzel bir Sarı Yaz Konserleri serisi düzenledik. Sanatçı dostum Öykü Gürman'ın da kale konserinde bize destek vermesi benim hayatımda ayrı bir anı olacaktır" dedi.

YENİ ŞARKILAR YOLDA

Sahne sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gürman, Bodrum Kalesi'nde konser vermenin ayrı bir güzel olduğunu ifade ederek "Çok güzel bir ambiyans vardı. İnsanlar yoğun ilgi gösterdi, konsere. Ben bile ayakkabımı çıkarıp iki hayranımla sahnede kolbastı oynadım. Bir sinema film projemiz var. 2 yeni single geliyor. Artık albüm yapmıyoruz. Bir tanede dizi teklifi var ama konserlerin yeri başka." ifadelerini kullandı.