YENİ YÖNETİM TARAFTARLARLA BULUŞTU

Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Yeni Yönetimi üyeleri taraftarlarla bir araya geldi....

YENİ YÖNETİM TARAFTARLARLA BULUŞTU
Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Yeni Yönetimi üyeleri taraftarlarla bir araya geldi.

Yeni yönetimin üyelerle tanıştığı ve kaynaştığı etkinlikte, geçmiş dönem dernek başkanlarına da verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi. Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nde kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulda yönetime Uğur Özçayır başkanlığa seçilmişti.

Mezetba Restoran’da gerçekleştirilen gecede Beşiktaşlılar, marşlar söyleyerek ve canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Gecede dernek üyelerinin küçük çocukları da yüzlerini siyah beyaza boyayarak, BJK marşları söyledi ve “Siya-beyaz en büyük Beşiktaş” tezahüratı yaptı. Başkan Uğur Özçayır, Bodrum’daki Beşiktaş bayrağını devraldığı Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı. Dernek başkan yardımcısı Macit Oğuzata, yönetim kurulu üyeleri Özlem Sanbay, Serdar Eskitürk, İlhan Ersan, Semih Nalbantoğlu, Hakan Özgün, Özer Yaldızipek, Barış Kılıçarslan, Ahmet Dikmen, Ömer Reşad Kayran, Mehmet Dağoğlu, Gülhan Yılmaz, Hüseyin Akyol, Nejat Sönmez ve Kerem Öztoprak ellerinde Beşiktaş Bayrakları ile birlikte sahneye çıktı ve takım marşlarını söyledi.

Yönetim kurulu üyelerinin tanıtımının ardından geçmiş dönem dernek başkanlarından Kenan Dayıoğlu, Ahmet Güntekin, Nazan Çorta, Serdar Eskitürk, Ali Akın, Semih Nalbantoğlu, Macit Oğuzata ve Kaynak Contepe’ye derneğe verdikleri desteklerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Özçayır, yeni yönetim olarak da, Beşiktaşlıları bir arada toplamaya ve birlik, berabelik içinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.