YILDIRIM DEMİRÖREN BODRUM'DA GOLF TURNUVASINA KATILDI

Bu sene ikincisi düzenlenen 'Yooistanbul Bodrum Golf Cup turnuvası', usta isimleri...

YILDIRIM DEMİRÖREN BODRUM'DA GOLF TURNUVASINA KATILDI
Bu sene ikincisi düzenlenen 'Yooistanbul Bodrum Golf Cup turnuvası', usta isimleri bir araya getirdi.

Bodrum Golf Kulübü'nde 2.si gerçekleşen, yooistanbul Bodrum Golf Cup, kendisi de golf tutkunu olan, Digicom Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit'in ev sahipliğinde, cemiyet, siyaset ve spor dünyasından golf tutkunu, tanınmış simaları bir araya geldi.

Oldukça eğlenceli ve çekişmeli geçen turnuvaya Sabri Yiğit, Yıldırım Demirören, Ahmet Ağaoğlu, Cemal Kalyoncu, Fikret Ünlü, Ahmet Özyağcı, Nihat Özdemir gibi önemli isimler katıldı.

Turnuvada, sanat dünyasının ünlü isimleri oyuncu Oktay Kaynarca ve Tarık Ünlüoğlu da Sabri Yiğit'in misafiri oldu. Turnuvanın ödül töreninin ardından gerçekleşen gala yemeğinde, canlı müzik eşliğinde, katılımcı ve davetliler keyifli dakikalar geçirdi.

Digicom Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, gecede yaptığı konuşmada, "Bir doğa sporu olan golfe olan düşkünlüğüm herkes tarafından çok iyi bilinir. Doğanın ruhunu temel alan yooistanbul projemiz ile bu turnuvaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyorum" dedi.

Turnuvaya katılan tüm golfçülere Digicom Grup'un inovatif markalarından biri olan Conti Küçük Ev Aletleri markalı en son teknoloji Cappuccino makinesi hediye edildi.

yooistanbul Bodrum Golf Turnuvası “Erkekler A-B-C , Bayanlar A-B, Hole In One, Longest Drive Bayanlar-Erkekler ve Nearest to Pin Bayanlar ve Erkekler” kategorilerinde oynandı.