YÜREK HOPLATAN KAZA!..

Bodrum-Turgutreis Karayolu Atatürk Bulvarında meydana gelen trafik kazasında sürücü...

YÜREK HOPLATAN KAZA!..
Bodrum-Turgutreis Karayolu Atatürk Bulvarında meydana gelen trafik kazasında sürücü sıkıştığı araçtan güçlükle çıkarıldı.

Konacık Beldesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana gelen kazaya karışan, Senem Taylan’ın kullandığı 35 AP 3981 plakalı otomobil, belediye sulama aracını sollamak istediği sırada yoldan çıktı. Aracın direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü orta refüje çarparak takla attı.

Senem Taylan isimli sürücü yardım ekipleri gelene kadar araç içinde mahsur kaldı. Olay yerine gelen Konacık Belediyesi İtfaiye ekipleri ve 112 ilk yardım ekiplerinin yardımıyla güçlükle araçtan çıkarılan yaralı sürücü sedye ile ambulansa alındı.

Bodrum Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan ve hafif yaralı olarak araçtan çıkarılan sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaza nedeni ile karayolunda bir süre trafik akışı aksadı. Kazaya karışan araç çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılırken, Polis ekipleri kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Kaza anını anlatan bir başka sürücü Ali Biçer ise sulama aracını solladığı anda kazanın meydana geldiğini iddia ederek, "Ben geçtim kadın arkamdan geçemedi. O anda arabaya çarpmamak için frene bastı. Refüje çarpıp ters döndü, benim arabımın arkasındaydı" dedi.