Yürüyüşe Çıkan Tatilci Grubu Kayboldu!

Bodrum’un Gümbet sahilinden yürüyüşe çıkıp makilik bölgede yönlerini kaybeden 1’i hamile 5 kişinin ve köpeklerinin imdadına Sahil Güvenlik ekipleri yetişti.

Yürüyüşe Çıkan Tatilci Grubu Kayboldu!

Bodrum’un Gümbet sahilinden yürüyüşe çıkıp makilik bölgede yönlerini kaybeden 1’i hamile 5 kişinin ve köpeklerinin imdadına Sahil Güvenlik ekipleri yetişti.  Bulundukları bölgede yaban hayvanlarının saldırısından korktukları ve yürümekten bitkin düştükleri öğrenilen tatilciler, sağ salim karaya getirildi. 

Bodrum’a tatile gelen 5 kişi Gümbet sahilinde yürüyüşe çıktı. Adaboğazı’na doğru yürüyüşlerine devam eden 5 kişi bir süre sonra gittikleri bölgede yollarını kaybedip mahsur kaldı. Yaban hayvanlarının saldırısından korkan 5 kişi yardım çağrısında bulundu. İçlerinde 8 aylık hamile bir kadının ve bir köpeğin de bulunduğu tatilcilerin imdadına Sahil güvenlik ekipleri yetişti.  

Bulundukları koyda Sahil Güvenlik botuna alınan 5 kişi, daha sonra Sahil Güvenlik komutanlığına getirildi. Sağlık durumları iyi olan 5 kişinin ayakta sağlık kontrolleri yapıldı. 8 aylık hamile kadının ve karnındaki bebeğin de sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.