SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:07:27' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:07:27' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661065

YÜZEN DİSKO DIAMOND DA SEZONA MERHABA DEDİ...

İçerisinde dünya mutfaklarından oluşan restoran ve eğlence merkezi bulunan yüzen...

YÜZEN DİSKO DIAMOND DA SEZONA MERHABA DEDİ...
İçerisinde dünya mutfaklarından oluşan restoran ve eğlence merkezi bulunan yüzen disko "Diamond" önceki gece düzenlenen açılış töreniyle 2014 turizm sezonuna start verdi.

Gümbet koyundan çıkış yapan lüks yüzer diskonun Dj ve dans gösterileri eşliğinde yapılan sezon açılış partisine aralarında ünlü sanatçı Salih Güney, Bodrum Belediye Meclis Üyesi Naciye Tanrıkulu ve Bodrum'da bulunan Fashion Tv manken adaylarının da olduğu çok sayıda yerli ve yabancı davetli katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede dans şovları eşliğinde tatilciler gönüllerince eğlendi.

Diamond isimli yüzen eğlence merkezinin işletmecisi Özhan Koçoğlu, diskonun bin 200 kişi kapasiteli olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Bunun 900 kişisi kulüpte eğlenecek, 300 kişisi ise dünya mutfaklarından oluşan bir bölümümüz var orada hizmet vereceğiz. Ayrıca şovlarımız ve ekibimiz 20-25 yıllık bir tecrübeye sahip çalışanlarımız var. Bodrum'da uzun zamandan bu yana eğlence anlamında bazı sıkıntılar var bunu çözmek için buradayız" dedi.

Yaz sezonunun bitmesinin ardından Kış aylarında İstanbul'da faaliyet göstermeyi düşündüklerini anlatan Koçoğlu sözlerini şöyle tamamladı;

"İstanbul'da da çok değişik faaliyette bulunacağız. Özellikle dünyaca meşhur sanatçıları akustik tarzda çok büyük stat konserleri dışında elit bir kesime sadece bizde değerlendirmeyi düşünüyoruz" dedi.