1 Kişi Öldü, 2 Kişi Ağır Yaralandı

Bodrum - Milas karayolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi de ağır yaralandı.

1 Kişi Öldü, 2 Kişi Ağır Yaralandı

Kazanın ardından, 06 DP 0012 plakalı aracı kullanan 18 yaşındaki B.A., Şahin'in cansız bedenine çarpmamak için ani bir manevra yaptı. Bu manevra sonucunda, araç yol kenarındaki beton ve telefon direklerine çarparak taklalar attı. Kazada, sürücü B.A. ve yanında bulunan yolcu Y.Ç. ağır yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Milas Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olay yeri ekipleri incelemelerini tamamladıktan sonra, Ali Şahin'in cansız bedeni cenaze aracı ile Milas Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Trafik kazası nedeniyle yol bir süre tek şeritten sağlandı. Güvenlik güçleri, görgü tanıklarının ifadelerini alırken verilen ifadelere göre, Şahin'e ilk çarpan aracın beyaz bir lüks araç olduğu ifade edildi.

Kazanın yol açtığı hasar nedeniyle, bölgedeki elektrik ve iletişim hizmetleri kesintiye uğradı. Enerji şirketi ekipleri, devrilen direklerin onarımı için çalışmalara başladı. Kaza yerindeki çalışmalar tatamlanıncaya kadar tarik akışı tek şeritten kontrollü olarak sağlandı. Güvenlik güçleri olayla ilgili soruşturma başlarırken kazadan sonra kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlatıldı.