100. Yıl Coşkusu Meydana Sığmadı

Bodrum'da Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla kortej düzenlendi. Binlerce kişinin katıldığı kortejde vatandaşlar Türk bayrağı ve Atatürk posterleriyle marşlar söyleyerek renkli görüntüler oluşturdu. Gecede sahne alan Ece Seçkin unutulmaz dakikalar yaşattı.

100. Yıl Coşkusu Meydana Sığmadı

Cumhuriyetin 100’üncü yılı kapsamda, akşam saatlerinde Bodrum Marinadan başlayan bir kortej yürüyüşü yapıldı. Yürüyüşe Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, daire amirleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gaziler ve binlerce vatandaş katıldı.

Neyzen Tevfik Caddesi'nde ilerleyen vatandaşlar, Türk bayrağı ve Atatürk posterleriyle Belediye Meydanı'na kadar yürüdü. Yürüyüşte zaman zaman marşlar söylendi, Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi okundu. Kimi vatandaşların can dostları ile birlikte yürüdüğü görüldü. 

Meydanda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından protokol konuşmaları yapıldı. Kaymakam Mustafa Çit, Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Milletvekili Süreyya Öneş Derici, herkesin bayramını kutladı. 

Konuşmaların ardından Yalıkavakspor kadın hentbol takımı bu yıl kazandığı 2 kupayla birlikte sahneye çıktı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sporcularla birlikte kupa kaldırdı.

Program kapsamında sahne sırası Ece Seçkin’e geldi. Ece Seçkin şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Seçkin hayranı binlerce vatandaş, şarkılara eşlik etti.