1.FOOTBALL MASTERS TURNUVASI BAŞLADI

Bodrum'da sezon öncesinde çeşitli kurum ve gurupların bir araya geldiği bir organizasyonla...

1.FOOTBALL MASTERS TURNUVASI BAŞLADI
Bodrum'da sezon öncesinde çeşitli kurum ve gurupların bir araya geldiği bir organizasyonla futbolu tabana yaymayı amaçladığını ifade eden Cem Uludüz, Adidas, Yalı Spor, Mc Donald's ve birçok firmanın sponsor olduğu bir halı saha futbol turnuvası organize etti.

Gümbet Firikik Halı Saha tesislerinde geçtiğimiz akşam başlayan turnuvaya toplam 16 takım katılıyor. Bu büyük turnuvayı tek başına organize eden Cem Uludüz, amacının futbolu tabana yaymak ve futbol adına Bodrum'da ilkleri gerçekleştirmek olduğunu belirtti.

15 Nisan tarihine kadar devam edecek turnuvada fikstüre göre hemen hemen her gün karşılaşma olduğunu ifade eden Uludüz, maçların akşam saatlerinde oynanacağını belirtti.Turnuvaya sponsorluk olan firma yetkilileri ise amaçlarının spora destek vermek olduğunu ifade ederek, turnuvaya katılan takımlara başarı dilediklerini vurguladılar.

Turnuva sonunda İlk 3'e giren takımları sponsor firmaların sağladığı farklı ödüller bekliyor. Turnuvanın ilk gecesinde oynanan maçların sonuçları ise şöyle;

Gezer Vinç- Çarşı Mahallesi : 5-5
Kuryenet-Pınarlıbelen : 2-4
Gümbet Dostlukspor-Aldosaspor: 5-0