Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 03:30:51' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 03:30:51' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=03 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656421

23 NİSAN TÖRENLERİNDE ÇOCUKLARA KİTAP DAĞITTI…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bodrum İlçe Başkanı Cengizhan Sancar, bu sabah...

23 NİSAN TÖRENLERİNDE ÇOCUKLARA KİTAP DAĞITTI…
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bodrum İlçe Başkanı Cengizhan Sancar, bu sabah Bodrum Belediye Meydanında yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri sonrasında çocuklara kitap dağıttı.

Sancar, tören sonrasında Belediye Meydanında kutlamalara katılan öğrencilere Mustafa Kemal Atatürk, Fatih Sultan Mehmet ve Prof.Dr. Aziz Sancar’ı anlatan kitap setlerini çocuklara vererek onlarla sohbet etti. Çocuklara kitapları dağıtırken tarih bilincini çok önemli olduğuna dikkat çeken Sancar, “Geleceği doğru planlamak, geçmişi doğru bilmekle daha mümkün oluyor. Müspet bilimleri öğrenirken milli tarihi ve dünya tarihini öğrenmek, tarihe yön verenleri öğrenmek çok önemli. Dünyanın kırılma noktalarını gerçekleştiren liderleri bilmek çok önemli. Kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında en anlamlı hediyenin bilgi olacağı düşüncesiyle bu kitapları hazırladık. Bu anlamlı günde de teşkilat olarak kitapları dağıtıyoruz. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı olarak Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kurucu iradeyi sevgi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ulusal Egemenliğimizin kıymetini biliyoruz. Korumak ve kollamak birinci görevimiz” dedi.