60 İtfaiye, 15 Zabıta Memuru Alınacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde istihdam etmek üzere 60 itfaiye, 15 zabıta memuru alıyor. Adaylar başvuru formlarını www.mugla.bel.tr adresinden temin edebilecekler.

60 İtfaiye, 15 Zabıta Memuru Alınacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre itfaiye ve zabıta memuru alıyor. 

60 itfaiye ve 15 zabıta memurunun istihdam edileceği alımlarda 60 KPSS taban puanı şartı aranıyor. Adaylar sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmeleri için istenilen belgelerleri İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğüne ait başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini gerçekleştirebilecekler. Büyükşehir Belediyesine memur alımı için son başvuru tarihi 7 Aralık 2023 olduğu belirtildi. Adaylar başvuru formlarını ve şartlarına  www.mugla.bel.tr adresinden temin edebilecekler.  

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye Daire Başkanlığına alınacak olan 60 itfaiye memurunun sözlü ve uygulamalı sınavı 19-29 Aralık 2023 tarihleri arasında itfaiye daire başkanlığında yapılacak. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye Daire Başkanlığına alınacak olan 15 zabıta memurunun sözlü ve uygulamalı sınavı ise 2-4 Ocak 2024 tarihleri arasında itfaiye daire başkanlığında yapılacak.

Sınavların başlangıç saati 09.00 olarak belirlendi.