62. YILI BÖYLE KUTLADILAR...

Hüseyin Turgut Karabağlı İlköğretim Okulu 62. Yılını coşku içerisinde kutladı. Kutlamalarda...

62. YILI BÖYLE KUTLADILAR...
Hüseyin Turgut Karabağlı İlköğretim Okulu 62. Yılını coşku içerisinde kutladı.

Kutlamalarda çok sayıda öğrenci çeşitli dans gösterileri sahneledi.

Okulun 62. Yılını kutlamak için öğrenciler haftalardır yaptıkları çalışmaları sergilediler. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeğinde düzenlenen etkinliğe öğrenciler, öğretmenler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 1000 kişinin izlediği kutlamalarda, öğrenciler tiyatro gösterisi, halk oyunları, canlı müzik gösterileri sundu.

Öğrenciler sahnede danslarını sahnelerken büyüklerde tribünde öğrencilerin yaptıkları gösterilere alkışlarla katıldı. Başarılı bir performans sergileyen öğrenciler izleyenler tarafından tam not aldı.

62. yıl kutlamaları hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Hüseyin Turgut Karabağlı İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Yıldızhan, öğrencilerin hazırladığı gösterilerle aileleri ve öğretmenleri buluşturduklarını belirterek şunları söyledi:

“Hüseyin Turgut Karabağlı ilköğretim okulunun kuruluşunun 62. Yıl dönümü anısına öğrencilerimizin hazırladığı sosyal kültürel etkinliklerini velilerimize sahnelemek istedik. Çocuklarımız oldukça başarılı gördük ki velilerimiz bizi ilgiyle ve dikkatle izliyorlar. Programın olumlu şekilde seyretmesinden çok memnunum. Burada çeşitli dans gösterileri var, halk oyunları var, tiyatro gösterileri var. Çok güzel bir kalabalık var. Çünkü bu program uzun yıllardan beri ilk defa düzenlenen bir program ama isleyici kitlesinin çokluğu beni memnun etti.”

Gösteriler gece geç saatlere kadar devam etti.