70 ÖĞRENCİ İLE AİLELERİNE YENİ YIL HEDİYESİ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bodrum Şubesi üyesi 70 öğrenci ve ailesi...

70 ÖĞRENCİ İLE AİLELERİNE YENİ YIL HEDİYESİ
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bodrum Şubesi üyesi 70 öğrenci ve ailesi yeni yıl etkinlikleri kapsamında sinemaya gitti.

ÇYDD Bodrum Şubesi’ne devam eden 70 öğrenci ile aileleri, yeni yıl etkinlikleri kapsamında Oasis Cinemarine Sinemaları’nda film izledi. Öğrenciler “Ayı Kardeşler” isimli animasyonu seyrederken, aileleri de “Hedefim Sensin” adlı filmi seyretti. Aileleri ve eğitmenleri ile güzel vakit geçiren öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.

Kızı ile birlikte sinemaya gelen Ayşe Özışık, “Gerçekten çok güzel bir etkinlik. Çok teşekkür ediyoruz. Çocukların hem sosyalleşip kaynaşması hem de güzel vakit geçirmeleri için güzel bir etkinlik düzenlemişler. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gündoğan Muharrem Eskiyapan Ortaokulu Öğrencisi Melek Hanım Kayacı da “Çok mutluyum. Güzel bir etkinlik. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÇYDD Bodrum Şubesi Başkanı Meral Saraçbaşı ise Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“İlköğretim çağındaki 70 civarı öğrencimizle onların velilerini bugün sinemaya getirdik. Sağ olsun Cinemarine Sinemaları bize 2 salonunu açtı. Yetişkiniler ayrı bir filme, çocuklar ayrı bir filme girdi. Çocuklarımız çok çok mutlu oldular. Biz de onların mutluluğu ile mutlu olduk. Yeni yıla girerken onlara güzel bir armağan olsun istedik. Bu etkinlik Eğitim Komisyonumuzun bir fikriydi. Biz de yönetim kurulu olarak destek verdik. Onların neşesi bizi de neşelendirdi. Umarım bu neşe gelecek yıla da yansır.”