Adım Adım Şampiyonluğa...
Yalıkavakspor, Muratpaşa Belediye SK’yı 28–37 mağlup etti.
![Adım Adım Şampiyonluğa...](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_60409e2de7e70.jpg)
Hentbol Kadınlar Süper Liginde temsilcimiz Yalıkavakspor, deplasmanda Muratpaşa Belediye SK ile karşılaştı. Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın ilk devresi, 11-23 Yalıkavakspor’un üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci yarıda farkın kapanmasına izin vermeyen Denizin Kızları, müsabakadan 28-37 galip ayrıldı. Yalıkavakspor’dan Yasemin Şahin, 9 golle maçın en golcü oyuncusu oldu.
Bu maçla birlikte ligde çıktığı 16 maçını da kazanan Denizin Kızları, 32 puanla ligin zirvesindeki yerini korudu. Temsilcimiz, ligin bitimine 6 hafta kala şampiyonluk yolunda önemli avantaj elde etti.
Yalıkavakspor, bir sonraki maçını 6 Mart Cumartesi günü saat 15.00’da deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile oynayacak.