AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

AK Parti Bodrum İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, ilçe binasında yapıldı. Toplantıda...

AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI
AK Parti Bodrum İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, ilçe binasında yapıldı. Toplantıda konuşan Nihat Öztürk, 12 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kaldığını, bu süre zarfında Bodrum'un yapısını değiştirmek istediklerini söyledi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, Bodrum'un oy potansiyeli olarak yüksek ama partisinin oy oranı olarak düşük kaldığı bir bölge olduğunu belirterek, ''Burada özel bir çalışma yapmak istiyoruz'' dedi.

Fethiye, Muğla ve Marmaris'te bu çalışmayı yaptıklarını ifade eden Öztürk, şunları söyledi:

''Bodrum'da biraz geç kaldık belki ama sandık kurulları üzerinde bir çalışmamız oldu. Beldelerin durumunu görmek istiyoruz. Beldelerdeki yapılanmaları, oradaki arkadaşların durumlarını, fiziki şartlarını, kadın ve gençlik kollarımız seçime hazır mı' Değil mi' Bunları beraber bir istişare yapalım istedik. Bizim istediğimiz ve genel merkezin istediği İstanbul'da uyguladığımız modeli burada ne kadar uygulayabiliriz' Çünkü Bodrum bizim için önemli, Türkiye'nin ve Muğla'nın göz bebeği. Oy potansiyeli olarak yüksek ama partimizin oy oranı olarak düşük kaldığı bir bölge. Burada özel bir çalışma yapmak istiyoruz. Bu nedenle buradayız. İnşallah toplantımız, 12 Haziran seçimleri açısından, partimize fayda vermesi açısından olumlu geçer '' dedi.