AK PARTİ'DE ADAYLIK BAŞVURULARI BAŞLADI

Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı’nda ilk belediye başkan aday adaylığı başvurusunu...

AK PARTİ'DE ADAYLIK BAŞVURULARI BAŞLADI
Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı’nda ilk belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yapan turizmci Murat Naci Yavuz oldu.

Ak Parti’den geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerle ilgili 5-12 Kasım tarihleri arası Bodrum Belediye Başkan aday adaylarının başvurularını, 5 Kasım -3 Aralık tarihleri arasında Bodrum Belediye Meclis üyesi aday adaylarının başvurularının alınacağı bildirilmişti.

Ak Parti Bodrum’da ilk belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunu yapan Murat Naci Yavuz oldu.

İlçe Başkanlığı binasında yapılan başvuruda konuşan İlçe Başkanı Ömer Özmen, “Seçim süreci başladı. 10 Kasım günü de Murat Naci Yavuz aday adaylığı başvurusunu yapıyor. 10 Kasım Atamızın ebediyete uğurlanışının 80’inci yılı nedeniyle onu özlem ve minnetle andığımız tekrar etmek istiyorum. Cumhuriyeti anlamak çok çalışmak ve eserler üretmektir. Bu lafla olmaz, bir yolu halka hizmetten geçmektedir. Yerel seçimlerle ilgili sürecimiz başladı. Pazartesiye kadar belediye başkan adaylığı ile ilgili başvurular sonuçlanacak. Bu arada kamuoyu yoklamaları yapılacak. En iyi aday adayımız hangisiyse sürecin sonunda açıklanacaktır. Biz de teşkilatlar olarak yerel seçimlere hazırız. Yeni kadın kolları başkanımız Ayden Korkmaz geçen hafta görevine başladı. Yönetimi de hazır. Bütün teşkilatlar olarak yerel seçimlere hazırız. Bugün aday adaylığı başvurusunu yapan Murat Naci Yavuz yıllardır partimizde farklı görevlerde bulunmuştur. Aday adaylığı hayırlara vesile olsun.”

Ak Parti’den Bodrum Belediye Başkanlığı için aday adayı olan turizmci Murat Naci Yavuz ise “Bugün 10 Kasım. Eğer bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak var oluyorsak onun bir numaralı sebebi olan Ulu Önder Atatürk’e rahmet diliyorum. Ülkemizin selameti, memleketimizin daha ileri götürülmesi için biz bu işin altına girmeyi uzun yıllardır istiyorduk. Bu benim 3’ünci kez aday adaylığı müracaatım. 3 seçimdir müracaat ediyoruz. Tabi alın yazısının önüne geçmek mümkün olmuyor. Önceki seçimlerde aday adaylığından çıkamamıştık ancak bu seçimde ihtimaller o ki aday adaylığından daha üst makamlara yani adaylığa çıkabileceğiz. Memleketimize hizmet etmek için yanıp tutuştuğumuzu herkes bilmeli. 25 yıldır hizmet almayan Bodrum’dan mutlu bir Bodrum’a dönüşebilmek için hizmete talibiz. İnsanlarımıza parti gözetmeksizin eşit düzeyde davranmaya talibiz. Elbette bu düşüncelerimizi vatandaşlarımız takdir edecektir. İnanıyoruz ki yerel seçimlerde partimiz Bodrum Belediye Başkanlığını önemli bir farkla alacaktır. Bunun için halkımıza şimdiden çok teşekkür ederiz. İnşallah hayırlısı olur” diye konuştu.