AK PARTİLİLERDEN KURS ZİYARETİ
Ak Parti Konacık Kadın Kolları Başkanı Canan Esven ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Belde...
Ak Parti Konacık Kadın kolları Başkanı Canan Esven, kursa katılan kadınlara başarılar dileyerek şunları söyledi:
“Bu yaşta bu azimlerinden dolayı kadınlarımızla gurur duyuyoruz. Öğrenmek için çok büyük emek sarf ediyorlar öncelikle kendileri için sonra çocuklarına yardımcı olabilmeleri için tabi ki. Bodrum’da yetişkinlere okuma yazma kursu veren tek okul olması dolayısıyla Bodrum’un birçok beldesinden gelen kadınlarımızın olduğunu görüyor, onları bu çabalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.
Evsen, kurs öğretmeni Hazım Özkan'a ve Okul Müdürü Emin Geçin'e de, hafta sonları da okulu açarak kadınlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
Kurs öğretmeni Hazım Özkan ise, Bodrum Halk Eğitim Merkezi tarafından Konacık Cahit Özvezneci İlkokulunda açılan yetişkinler 1. kademe Okuma-Yazma kursuna 23 kadın kursiyerle devam ettiklerini söyledi.
Haziran ayı sonuna kadar devam edecek kurs sonunda ise kursiyerlere ilkokul diploması yerine geçen belge verileceği bildirildi.