AKRABASINI BIÇAKLAYACAKTI!

Turgutreis beldesinde turistlerin gözü önünde tekme tokat birbirlerine giren tur...

AKRABASINI BIÇAKLAYACAKTI!
Turgutreis beldesinde turistlerin gözü önünde tekme tokat birbirlerine giren tur teknecilerinin kavgaları güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Turgutreis Beldesinde günlük gezi teknelerinin bağlı olduğu iskelede esnaf kavgası güvenlik kameralarına takıldı. Turistlerin günlük turlara çıkmak için geldikleri marinada iki kişi arasında başlayan kavga çevredekilerin de karışmasıyla bir anda büyüdü.

Edinilen bilgiye göre ayrı teknelerde çalışan ve aralarında anlaşmazlık bulunan iki kişi arasında kavga çıktı. Görüntülerde tekneye baskın yapmak isteyen başka bir tekne çalışanı teknedekiler tarafından engelleniyor. Tur teknesinin önünde bağıran kişiyi 3 kişinin tartaklamaya başlamasıyla birlikte kavga büyüyor. Çevrede bulanan esnafın kavgaya dâhil olması ile birlikte kavga daha da büyüyor. Bir süre sonra kavgaya karışanlardan biri başka bir teknenin içine girerek ekmek bıçağı alıyor. Bıçağı dövüştüğü kişilerin üzerine sallamaya başlayan tekne çalışanı genç, çevredekilerin araya girmesiyle durduruluyor. Daha sonra taraflar olay yerinden uzaklaştırılıyor. Kavgaya karışanlardan iki kişi hafif şekilde yaralandığı güvenlik kameralarınca görülüyor.

Bu arada turistlerin gözü önünde gerçekleşen kavga tatilcilere ise korku dolu anlar yaşatıyor.