Ana Sahnenin Adı Livaneli’ye İthaf

Sanatın pek çok farklı kolunu bir araya getirerek Bodrum’a yeni bir soluk kazandıran Inspera Bodrum, Inspera Ana Sahne’sini değerli sanatçı Zülfü Livaneli’ye ithaf ediyor. Ana Sahne’nin yenilenen ismi, 4 Mayıs itibariyle kullanılmaya başlanacak. Livaneli Sahne’nin ilk konseri ise 5 Mayıs’ta gerçekleşecek Jamal Aliyev & Ece Dağıstan olacak.

Ana Sahnenin Adı Livaneli’ye İthaf

Bodrum’un yeni kültür ve sanat yaşam alanı Inspera Bodrum, Inspera Ana Sahne’sinin adını Zülfü Livaneli’ye ithaf ediyor ve mekana Livaneli Sahne adını veriyor. Mekan, yeni adını 4 Mayıs’tan itibaren kullanmaya başlayacak.

İngiltere Classic FM tarafından “30 yaş altı dünyanın önde gelen 30 müzisyeni” arasında gösterilen Jamal Aliyev ve Viyana Müzik Akademisi konser piyanistliği eğitiminin ardından kariyerinde gerçekleştirdiği klasik ve farklı türlerde akustik projelerle müzikseverlerin yakından takip ettiği piyanist Ece Dağıstan, 5 Mayıs'ta Inspera Bodrum’un Livaneli Sahne’sinde buluşacaklar. Saat 21.00’de başlayacak olan konserin biletleri, biletinial’da ya da Inspera Design Book Store’dan temin edilebilecek.