ARKA PİZZA YALIKAVAK ŞUBESİNİ AÇTI

Bodrum merkezde faaliyet gösteren Arka Pizzeria 2’nci şubesini yoğun bir katılımla...

ARKA PİZZA YALIKAVAK ŞUBESİNİ AÇTI
Bodrum merkezde faaliyet gösteren Arka Pizzeria 2’nci şubesini yoğun bir katılımla Yalıkavak’ta açtı.

Bodrum’da açıldığı günden bu yana kaliteden ödün vermeden, kurumsallaşmaya önem vererek büyüyen, büyürken de müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Arka Pizzeria, Yalıkavak Balıkçı Barınağı’nda açtı. Denize sıfır konumda 2 katlı binada hizmet verecek işletmenin açılışı yağışlı havaya rağmen yoğun ilgi gördü. Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ile yazar, karikatürist, senarist ve yönetmen Gani Müjde’nin de aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesini Arka Pizzeria’nın kurucuları Hüseyin Peker ve Hüseyin Aşkın ile birlikte kesen Başkan Aras, “Bodrum’un kıymetlileri vardır. Bunlardan bir tanesi de Arka Pizzeria. Hüseyinler sağ olsunlar şimdi de Yalıkavak’a bir değer kattılar. Biz de onlara destek olacağız. Umarım Arka Pizzeria gibi yeni işletmeler diğer mahallelere de kazandırılır. Biz de bunun için çalışacağız ve Bodrum’u hak ettiği yere getireceğiz. Bunun için söz veriyorum” dedi.

İşletme ortaklarından Hüseyin Peker ise duygu ve düşüncelerini "Buradaki şubemizin Bodrum’dan hiçbir farkı olmayacak. Bodrum’daki aynı kaliteyi, aynı hizmeti, aynı fiyat politikasını uygulayacağız. Sadece buradaki farkımız denize daha yakın olmamız. Onun dışında hiçbir değişiklik yok” sözleriyle dile getirdi.

Açılışta davetliler müzik ve ikramlar eşliğinde güzel vakit geçirirken, açılışa pizza ustalarının ateşli gösterileri damga vurdu.