Ayça Ceyna, Bodrumspor’da...

Bodrum Belediye Bodrumspor Coenda Medikal, Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nde forma giyen 26 yaşındaki Ayça Ceyna Keptiğ’i renklerine bağladı. Keptiğ’in sezon sonuna kadar yeşil-beyaz formayı giyeceği belirtildi.

Ayça Ceyna, Bodrumspor’da...

Yapılan transferden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrumspor As Başkanı Fatih Öztarakçı, “Bodrumumuza değerli oyuncular kazandırmaya devam ediyoruz. Oyuncularımız bu zamana kadar hedeflerini tutturdu. Namağlup olarak ilk yarıyı bitirdik. Ayça’nın transferini kulübümüz adına şimdiden tebrik ediyoruz” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2’inci Lig 7’inci Grup’ta mücadele eden B.B. Bodrumspor Coenda Medical ligin ilk yarısında 7 maçını da kazanarak 21 puanla şampiyonluğun en büyük adayı oldu. İlk yarı maçlarının bitmesiyle birlikte geçtiğimiz hafta Adam Voleybol takımında forma giyen Ayşegül Girgin Ulusoy’u kadrosuna katan yeşil-beyazlı ekip bir transfere daha imza attı. Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nde forma giyen orta oyuncu Ayça Ceyna Keptiğ’i ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı. Gümbet Tesisleri’nde yapılan imza törenine takımın yeni orta oyuncu Ayça Ceyna Keptiğ, Bodrumspor As Başkanı Fatih Öztarakçı, Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Yelken Şube Sorumlusu Hadi Türk katıldı. İmzaların atıldığı törende, kulüp yöneticileri ve yeni transfer yapılan transferden dolayı mutlu olduklarını belirterek açıklama yaptı. Açıklamaların ardından imza töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

İLK YARIYI NAMAĞLUP BİTİRDİK

Kadın voleybol takımının hedeflerini tutturduğunu söyleyen Bodrumspor AS Başkanı Fatih Öztarakçı, “Bodrum Belediye Bodrumspor kulübü her zaman hedefi olan, hedeflerinde emin adımlarla ilerleyen bir kulüp. Bizlerde kısa zaman önce oluşturduğumuz kadın voleybol takımımızın daha önceki mevcut başarılarıyla gururlanıyoruz. Gerek altyapıda gerekse mevcut oynadığımız liglerde hem takımımıza hem de Bodrumumuza değerli oyuncular kazandırmaya devam ediyoruz. Bugünde daha önce Türkiye’de belirli kulüplerde oynamış yeni bir değerli oyuncumuzu kadromuza kattık. Bunun için mutluyuz. Yeni dönemimiz başlıyor. Oyuncularımız bu zamana kadar hedeflerini tutturdu. Namağlup olarak ilk yarıyı bitirdik. Ayça’nın transferini kulübümüz adına şimdiden tebrik ediyoruz. Bizimle beraber çıktığı yolda şampiyonluğu kutlamak nasip olur” diye konuştu.

Yapılan transferden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Türk, “Rıza başkanımızın bize verdiği yetkiyle voleybol branşını temellerini burada çok güzel atmak, bu kültürünü yayabilmek voleybolu Bodrum’da daha da geliştirebilmek en büyük hedefim. Bunu birçok branşta da yapmaya çalıştık. Bu hedef doğrultusunda hocamızın çok büyük arzusuyla Ceyna kardeşimizi transfer ettik” diye belirtti.

Yeni transfer Orta Oyuncu Ayça Ceyna Keptiğ ise , “Sezon başından beri takip ettiğim bir takım Bodrumspor. İçinde çok bulunmak istediğim bir takımdı. Sizlerle olduğum için çok mutluyum eminim çok güzel işlere imza atacağız. Farklı kulüplerde oynadım oralarda güzel tecrübeler kazandım. Burada güzel şeyler biriktirip yoluma devam edeceğim” dedi.