Başkan Aras Bugün Kent Ekranlarında

Bodrum Kent TV ekranlarında yayınlanan, Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu Açık Görüş programının bugünkü konuğu Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras olacak.

Başkan Aras Bugün Kent Ekranlarında

Ülkemizi derinden sarsan deprem felaketine karşı ilk günden itibaren Bodrum halkıyla birlikte tüm olanaklarını seferber eden Bodrum Belediyesi, deprem bölgesinde örnek çalışmalar yaptı. Bodrum halkının verdiği yardım ve bağışları organize edip en kısa sürede bölgeye sevk eden Bodrum Belediye ekiplerine başkan Aras da bizzat katılarak deprem bölgesindeki çalışmaları yerinden yönetti.

Bugün yayınlanacak programda yaşanan büyük depremin bölgede yarattığı yıkım, arama kurtarma ve yardım çalışmaları ve yaşananlar ile ilgili gözlemlerini izleyicilerle paylaşacak olan Başkan Aras, Ayhan Ongun’un ve izleyicilerinden gelen soruları da yanıtlayacak.

Deprem gerçeği ve Bodrum’un olası bir afete karşı hangi tür önlemler alması gerektiğinin de konuşulacağı programa izleyiciler de soru ve önerileriyle aktif olarak katılabilirler.

24 Şubat 2023 Cuma günü saat 18:00'de canlı olarak yayımlanacak programı, Kent Tv ekranları dışında https://kenttv.net/canli-yayin adresi ile http://www.youtube.com/@BodrumKentTV48 , İnstagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımız üzerinden de online olarak izleyebilirsiniz.