BAYK KIŞ TROFESİ 6. AYAK YARIŞLARI BAŞLIYOR

The Marmara, turizm sektörüne değer katan projelere destek verme misyonu doğrultusunda...

BAYK KIŞ TROFESİ 6. AYAK YARIŞLARI BAŞLIYOR
The Marmara, turizm sektörüne değer katan projelere destek verme misyonu doğrultusunda sponsor olduğu The Marmara BAYK Kış Trofesi VI. Ayak yarışları 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Turizm sektörüne yaptığı katkılarını daha da ileriye taşımak üzere hareket eden The Marmara, yelken sporuna destek vermek üzere Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü Kış Trofesini destekliyor.

The Marmara, yelken sporuna yeni sporcular kazandırmayı ve bilinçli denizciler yetiştirmeyi hedef edinen B.A.Y.K’ın yanında yer alarak, Kış Trofesi yarışlarının gerçekleşmesine ve her geçen gün artan kaliteyle devam etmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

TEB Özel Bankacılık işbirliğiyle, The Marmara ana sponsorluğunda Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen yarışların iİki 21-22 Ocak 2012 tarihinde gerçekleştirildi. Yarışların altıncı ayağı ise 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’de Özel Bankacılık geleneğini başlatan TEB, Özel Bankacılık alanındaki 20 yılı aşkın deneyimiyle yelken sporunu geniş kitlelere tanıtma ve sporun ülke çapında geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından bu yıl 11.si düzenlenecek olan Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi’ne destek veriyor.

THE MARMARA BAYK KIŞ TROFESİ 2012
5-6 Mayıs 2012 VI. AYAK
26-27 MAYIS 2012 VII. AYAK