Bayramda Eğlence Tavan Yaptı

Kurban Bayramı’nda çok sayıda yerli turisti ağırlayan Bodrum’da ünlü sanatçılar da çeşitli mekanlarda sahne aldı. 

Bayramda Eğlence Tavan Yaptı

Kurban Bayramı’nda çok sayıda yerli turisti ağırlayan Bodrum’da ünlü sanatçılar da çeşitli mekanlarda sahne aldı. 

DİVA BODRUM'DA SELFİE REKORU KIRDI

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nın ilk gecesinde Bodrum Bardakçı Koyu'nda bulunan Azka Otel'in sahnesinde, hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir performansa imza attı.

Programına Türk Sanat Müziği'nin seçkin eserleri ile başlayan Bülent Ersoy, güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla tam anlamıyla kulakların pasını sildi. Salonu tıklım tıklım dolduran hayranları ile zaman zaman sohbet eden Diva, kendisini dinlemeye gelenleri esprileriyle kahkahalara boğarak, konserini doyumsuz bir eğlenceye çevirdi.

Bir ara sahneden inerek müzikseverlerin arasına karışan Ersoy, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hiçbir hayranı geri çevirmeyerek selfie rekoru kırdı. Konserinin son bölümlerinde Gülşah Saraçoğlu imzalı elbisesi ile sahnenin tozunu attıran Diva, bir buçuk saatlik programını sevenlerinin isteği üzerine yarım saat daha uzatarak bayram coşkusunu ikiye katladı.

FATİH ÜREK TATİLCİLERİ COŞTURDU

Kurban Bayramının 1’inci günü Bodrum’da sahne alan Fatih Ürek de tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı. Bodrum Rixos Premium'da sahneye çıkan Fatih Ürek, tatilcileri coşturdu. Hayranlarıyla buluşan Ürek'in sahne şovları büyük beğeni topladı. Sevilen şarkılarını söyleyen ve tatilcilerle bol bol sohbet eden Ürek, esprileriyle de herkesi kahkahalara boğdu. 

Bir an olsun yerinde durmayan Ürek, bazı şarkıları sevenleriyle beraber söyledi. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Ürek “Herkesin bayramı kutlu olsun. Hep böyle mutlu olun. Rixos Premium Bodrum’da sizlerle olmak beni mutlu ediyor. Sizleri en içten dileklerimle kucaklıyorum” dedi. 

DEMET SÖYLEDİ, OKAN ÇALDI

Bayramın 1'inci günü Bodrum'da konser veren bir diğer ünlü şarkıcı da Demet Akalın idi. Akalın yine yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Gümbet Barlar Sokağı’ndaki Pasha’da sahneye çıkan ünlü sanatçıya, DJ olarak eşi Okan Kurt eşlik etti. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Demet Akalın'a sevenleri yoğun ilgi gösterdi. Akalın sahnedeki performansıyla göz doldururken, ünlü sanatçının fotoğrafını çekmek isteyen hayranları birbiriyle yarıştı. Demet Akalın, gecenin geç saatlerine kadar sahnede kaldı.