Belediye A.Ş. Teklif Almaya Başladı

Bodrum Belediye A.Ş. İhtiyacı olan Satın Alma Gruplarını Yayınladı

Belediye A.Ş. Teklif Almaya Başladı

Bodrum Belediye A.Ş. İhtiyacı olan Satın Alma Gruplarını Yayınladı

Bodrum Belediye A.Ş. 2020 yılı için ihtiyacı olan satın alma gruplarını yayınladı. 2020 yılı için Bodrum Belediye A.Ş’nin işlettiği; cafeler, restaurantlar, otoparklar, tuvaletler ve spor salonlarının ihtiyaçlarına yönelik satın almalar gerçekleşecek. Satın almaları gerçekleşecek ürün grupları için teklifler de alınmaya başlandı.

Bodrum Belediye A.Ş.’nin yayınladığı tabloya göre; Şarküteri Grubu, Sebze-Meyve, Dondurulmuş Ürünler, Kuru Gıda, Çay/Kahve/Sıcak İçecekler, Havuz Kimyasal/Genel Bakım Hizmetleri, İlaçlama Firmaları, Tüp/Gaz Alımı, Alkollü İçecekler, Et ve Tavuk, Temizlik-Sarf-Kağıt Malzemeler, Ofis-Kırtasiye Malzemeleri, Yazılım-Danışmanlık Hizmetleri, Tanker Su Taşımacılığı ile İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri ürün gruplarında satın almalar gerçekleştirilecek. Teklif vermek isteyen firmaların, Bodrum Belediye A.Ş. satın alma birimine ulaşarak randevu oluşturması gerekiyor. Randevunun ardından belirlenen tarihte ürün tanıtımını gerçekleştirecek olan firmalar ile fiyat ve koşullar da görüşülecek. 

Teklif verecek firmaların Aralık ayı sonuna kadar Bodrum Belediye A.Ş satın alma birimiyle iletişime geçmesi gerekiyor. Aşağıdaki numaralardan Bodrum Belediye A.Ş. satın alma birimine ulaşabilirsiniz. Tel: 0(252) 313 85 60 Tel (2): 0(533) 168 90 00