Belediyeden İşçi Alım İlanı

Bodrum Belediyesi çeşitli birimlere 6 aylığına geçici işçi alacağını duyurdu.

Belediyeden İşçi Alım İlanı

Bodrum Belediyesi Personel Anonim Şirketi, 47 personel için alım ilanı yayınladı. İlanda, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne 12, Fen İşleri Müdürlüğü’ne 10 ve Temizlik İşleri Müdürlüğü 25 kişi alınacağı kaydedildi. Müracaatlar, 25–31 Mayıs arasında Bodrum Belediyesi’ne bizzat yapılacak.

İlanda Müracaat koşulları ise şu şekilde sıralandı;

-İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine ilişkin Usul ve Esaslar" in 4. Maddesindeki şartları taşımak. 
-Kamu haklarından mahrum olmamak (Güvenlik Soruşturması yapılacaktır.)
-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) bendinin (4), (5), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, 
-Askerliğini yapmış olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmamak. 
-Herhangi bir sağlık sorunu ve bedenen ağır işlerde çalışmaya herhangi bir engeli bulunmamak. 

Özel Şartlar ise şöyle;

-Tercihen Bodrum ilçesinde ikamet ediyor olmak, Esnek ve Vardiyalı çalışma şartlarına uygun olmak, En az okur-yazar olmak, 55 yaşını aşmamış olmak.

Başvuru için gerekli belgeler;
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Diploma veya Mezuniyet Belgesi (E-Devletten alınabilir), Askerlik Durum belgesi (E-Devletten alınabilir), İş Başvuru Formu (Bodrum Belediyesi Evrak Kayıt biriminden alınabilir), Adli Sicil kaydı (E-Devletten alınabilir), İkametgah Belgesi (E-Devletten alınabilir), İş-Kur Kayıt Belgesi (E-Devletten alınabilir), Sigorta Tescil ve Hizmet Dökümü işyeri Unvan Listeli (E-Devletten alınabilir), Vukuatlı Nüfus Kayıt Belgesi (E-Devletten alınabilir) Özel şartlarda belirtilen belge fotokopileri.