Bitez'de Asfaltlama Çalışmaları Başladı...

Kent Haber'in geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiği Bitez Mahallesi'nde Aydem ve Türk Telekom'un çalışmalarının ardından Bodrum Belediyesi ekipleri de asfalt yama ve kaldırım çalışması başlattı. Mahalle esnafı elektrik ve iletişim hatlarında yürütülen çalışmalar sonrası bozulan yolların asfaltlanmasının gecikmesinden şikayet ederek, yetkililerden çalışmaların bir an önce tamamlanması talebinde bulunmuştu.

Bitez'de Asfaltlama Çalışmaları Başladı...

Bodrum Belediyesi, Bitez Mahallesi'nde elektrik hatlarının yer altına alınmasının ve Türk Telekom tarafından iletişim hatlarında güçlendirme çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince asfalt yama ve kaldırım imalatı çalışması başlatıldığını açıkladı. Namascı Caddesinden başlayan çalışmaların Şah Caddesinde devam ettiği bildirildi. Ekipler, bir yandan asfalt yama çalışması sürdürürken, diğer taraftan da bozulan kaldırımlarda yenileme çalışması yapıyor. 

Bodrum Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bölgedeki çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlamak için aralıksız sürdürdüğü belirtildi.