Üst Üste 15. Galibiyet Geldi

Bodrum Basketbol, ligin 20’ci haftasında deplasmanda konuk olduğu Lidya Garden City Turgutlu Belediyesini 61-90'lık skorla mağlup etti.

Üst Üste 15. Galibiyet Geldi

Türkiye Kadınlar Basketbol igi nin 20’inci haftasında YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol deplasmanda Lidya Garden city Turgutlu Belediyesine konuk oldu. Karşılaşmanın ilk yarısını 26-32 ile önde kapatan takımımız ikinci yarıda iyi savunma ve yüksek isabetli hücumların sonucunda ikinci yarı 58 sayı bularak rahat bir galibiyet aldı.

OYUNCULAR HERHANGİ BİR SÜPRİZE İZİN VERMEDİ

YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol Baş Antrenörü Güray Kurtuluş maç başlangıcımız alıştığımız ve istediğimiz gibi olmadı, sonrasında 16-0 seri ile maçın sonuna kadar üstün bir oyun ortaya koyduk. Açıkçası ilk 5 dakika dışında beklediğiniz gibi bir maç oldu. Özellikle ilk periyodun ikinci bölümü maçın geri kalanı için önemli bir refarans oldu bizim açımızdan. Oyuncu arkadaşlarımı güçlü oyunlarından dolayı tebrik ederim. Burada bu skor ve farkla maç kazanmak kolay değildir. Lidya Garden City Turgutlu Belediyesi'ne sezonun geri kalanında başarılar dilerim. Biz de en kısa sürede kendimizi analiz edip hafta sonu Fenerbahçe gelişim ile oynıcağımız maça konsantre olacağız çok zorlu bir fikstür ve önemli bir virajın eşiğine geldik. diye konuştu.

YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol Takım Başkanı Orhun Gencer, "Bu zorlu fikstürde verdikleri mücadelede ve galibiyetten dolayı takımımı tebrik ediyorum. Pazar günü evimizde Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim takımıyla karşılaşacağız şampiyonluk yolunda bizim için önemi yüksek olan bu maça tüm bodrum halkını Bitez spor salonuna davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.