Bodrum Ekibi, Bölge Şampiyonu Oldu
Bodrum Final Akademi Lisesi Basketbol Takımı, Bölge Şampiyonası’nda oynadığı tüm maçları kazanarak şampiyon oldu. Takım, Türkiye Şampiyonası’na katılacak.
![Bodrum Ekibi, Bölge Şampiyonu Oldu](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_65a93f3f467c0.jpg)
Beden eğitimi öğretmeni Alper Tuncer ve antrenör Ahmet Erdoğan eşliğinde çalışmalarını sürdüren Bodrum Final Akademi Lisesi Basketbol Takımı, geçtiğimiz günlerde Muğla Menteşe Spor Salonu’nda oynanan Genç Erkek Basketbol müsabakalarında 4 maçı da kazanarak Muğla Şampiyonu olmuştu.
Bodrum ekibi, 15 - 18 Ocak tarihlerinde Uşak Merkez Spor Salonu’nda oynanan Bölge Şampiyonası’nda mücadele etti. İstanbul, Manisa ve Denizli illeri temsilcileri ile oynadığı 3 maçı da kazanan Bodrumlu gençler, Bölge Şampiyonu oldu.
Gençler, 6-9 Şubat tarihleri arasında Aydın veya Kayseri’de yapılması planlanan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.