Bodrum – İstanbul Uçağı Karıştı!

Bodrum – İstanbul seferini yapan uçakta 2 yolcu arasında başlayan tartışma gergin dakikalar yaşanmasına neden oldu, bir yolcunun uçaktan indirildiği tartışma sonrası yolcuların birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

Bodrum – İstanbul Uçağı Karıştı!

Türk Hava Yolları’nın Bodrum– İstanbul seferini yapan uçağı dün saat 18.25’te havalanması gerekirken teknik bir sorun nedeniyle zamanında havalanamadı. 

Bu sırada 2 kadın yolcu arasında tartışma başladı. Tartışmaya taraflardan birinin kocası da dahil oldu. Tarafların birbirlerine ağır küfürler ettiği olayda kabinde arbede yaşandı. Diğer yolcuların araya girmesiyle olayın daha da büyümesi önlendi. 

Olaya karışan kadınlardan biri ile diğer kadının kocası, havalimanı polisince uçaktan alındı. İfade işlemleri için polis noktasına götürülen yolcular, birbirlerinden şikayetçi oldu. Tartışmayı başlatan yolcu uçaktan indirildikten sonra uçak havalandı.

Kent Haber’e konuşan yolculardan biri, “Uçakta 250’den fazla yolcu vardı. Ayrıca Alman, İspanyol, İngiliz, ABD’li yabancı turistler de vardı. Hava zaten sıcak, uçağa bindik pistte bekliyoruz. Bir süre sonra teknik bir sorun olduğu ve uçağın havalanamadığı ve sorunun giderilmeye çalışıldığı söylendi. Strese giren yolcular tartışmaya başladılar. 2 kadın birbirine girdi. Olaya kadınlardan birinin kocası da dahil oldu. Birbirlerine su attılar, ağır küfürler ettiler. Arbede oldu, olayın büyümesini araya girenler önledi. Hostesler müdahale edemediler. Sonra polis taraflar götürdü, birbirlerinden şikayetçi oldular.” dedi.