Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:31:06' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:31:06' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657523

Bodrum Marinaya Kadar İndiler!

Bodrum’da aç kalan domuzlar, ilçe merkezine kadar indi. Yaz aylarında azalan su ve yiyecek kaynakları nedeniyle yaşam alanlarında görmeye alışık olduğumuz hayvanların bu mevsimde marinaya kadar inmesi şaşkınlık yarattı.

Bodrum Marinaya Kadar İndiler!

Yaşam alanlarında yiyecek ve su bulmakta zorluk çeken yaban domuzları, ilçe merkezine kadar geliyor. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı gece saatlerinde cadde ve sokakların da boş olmasının etkisiyle Bodrum ilçe merkezindeki Hamam Sokak ve Neyzen Tevfik Caddesi’ne kadar gelen yaban domuzları şaşkınlık yarattı. 

Gece saatlerinde Hamam Sokak üzerindeki bir otoparka gelen yaban domuzlarının çevrede yiyecek araması, otoparkın güvenlik kameralarına yansıdı. Otopark işletmecisi Kent Haber’e yaptığı açıklamada "Hayvanlar aç kalınca marinaya kadar indiler" dedi.