Bodrum, Mersin’den Galip Dönüyor
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 12. haftada Çukurova Basketbol Kulübü(ÇBK) Gelişim Takımı ile karşılaşan Bodrum Basketbol, 61 – 78 galip geldi.
![Bodrum, Mersin’den Galip Dönüyor](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_656b269754a63.jpg)
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde üstü üste kazandığı maçlarla zirve yarışının iddialı takımı haline gelen Bodrum Basketbol, bu hafta Mersin deplasmanındaydı. Mersin Servet Tazegül Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın ilk çeyreğini 13 – 32 önde bitirip devre arasına 39 – 49 önde giden Bodrum ekibi, üçüncü çeyreğini 48 – 65 önde bitirdiği maçı 61 – 78 kazanmasını bildi.
Üst üste 7 maçından da galibiyetle ayrılan temsilcimiz, puanını 22’ye yükselterek maç fazlasıyla lider oldu.
Bodrum Basketbol, bir sonraki maçını 9 Aralık’ta Boğaziçi ile evinde oynayacak.