BODRUM SAĞLIK VAKFI'NDA ENGELLİLERE DİŞ TARAMA VE TEDAVİSİ...

Ege Ağız – Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği, Bodrum Sağlık Vakfı binasında Bodrum...

BODRUM SAĞLIK VAKFI'NDA ENGELLİLERE DİŞ TARAMA VE TEDAVİSİ...
Ege Ağız – Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği, Bodrum Sağlık Vakfı binasında Bodrum ilçesindeki tüm engelli bireyleri kapsayacak şekilde ücretsiz diş tarama ve tedavisi yaptılar.

Hafta sonu boyunca yoğun talebin olduğu çalışmadan 100 engelli birey ve aileleri faydalandı. Diş hekimlerinin güler yüzü engelli bireylerin ve ailelerin çok daha rahat şekilde dişçi koltuğuna oturmasını sağladı.

Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu 2. Başkanı İbrahim Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Engin Kaplan’ın da katıldığı etkinlikte beraber yenilen öğle yemeğinin ardından, İbrahim Akkaya tarafından Ege Ağız – Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Diş Hekimi Süleyman Coşkun’a, Bodrum Sağlık Vakfı’nda gerçekleştirmiş oldukları bu özverili çalışma için plaket takdim edildi. Bu çalışmada canla başla çalışan tüm diş hekimlerine de Bodrum Sağlık Vakfı’nda engelli bireyler tarafından yapılan magnetler hediye edildi.

Etkinliğe, Ege Ağız Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Diş Hekimi Süleyman Coşkun’un da aralarında bulunduğu, 11 Diş Hekimi ve personel katıldı.