BODRUMSPOR, İNEGÖL HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor İnegölspor...

BODRUMSPOR, İNEGÖL HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor İnegölspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladı. Takımın son antrenmanını ziyaret eden Ak Parti Bodrum ilçe başkanı Ömer Özmen ve ilçe yöneticileri, teknik ekip ve oyunculara başarılar dileyerek baklava ikramında bulundu.

Ligde 19. Hafta mücadelesinde 27 Ocak Cumartesi günü Bodrum Şehir Stadı’nda İnegölspor’u konuk edecek Bodrum Belediyesi Bodrumspor, karşılaşma öncesi son antrenmanını bu sabah gerçekleştirdi. Ligde 16 puan ile 14. Sırada bulunan B.B.Bodrumspor ile 32 puan ile 7. Sırada bulunan İnegölspor arasında oynanacak karşılaşmanın başlangıç düdüğü ise 13.30’da çalacak. B.B.Bodrumspor’da Çarşamba günkü antrenmanda kaburgasında çatlak oluşan kaleci Fırat Kocaoğlu ve sarı kart cezalısı Agah Oktay Yılmaz dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

B.B.Bodrumspor’un İnegölspor maçı öncesi Bodrum Şehir Stadı’nda gerçekleştirdiği son antrenmanı Ak Parti Bodrum ilçe yönetimi de bir moral ziyareti gerçekleştirdi. İlçe başkanı Ömer Özmen ve yönetim kurulu üyelerinden Mehmet Akbaba, Erhan Ünaldı, Hüseyin Özkaplan, Erhan Berber, Aykut Uzunşimşek, Mehmet Ali Öztaşkın ve Ahmet Likoğlu'dan oluşan heyet, Bodrum Şehir stadında Bodrumspor antramanını izledikten sonra futbolculara bu hafta oynanacak olan İnegöl spor maçı ve diğer maçlar için başarılar dileyip, baklava ikram ettiler.

27 Ocak Cumartesi 13.30’da başlayacak karşılaşmayı Sivas bölgesi hakemlerinden Adem Sarıtaş yönetecek.