Bodrum’un Göbeğinde Silahlı Saldırı!

Bodrum’da çıkan kavga sonrası taraflardan biri kavga ettiği genci silahla ayağından vurdu. Şehrin gece gündüz en işlek noktalarından birinde yaşanan olay anları saniye saniye kaydedildi.

Bodrum’un Göbeğinde Silahlı Saldırı!

Edinilen bilgiye göre Neyzen Tevfik Caddesi’nde kaldırım üzerinde bisikleti ile seyreden 23 yaşındaki Ömer Can isimli genç ile henüz kimliği belli olmayan 2 kişi yol yüzünden tartışmaya başladı. Bisikletli gence ‘bisikletle buradan geçemezsin, denize yakın yoldan geçeceksin’ diyen 2 şahıs ile Ömer Can bir süre tartışmaya devam etti. 

Tartışma daha sonra “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” tartışmasına döndü. Olay anları çevredeki vatandaşlar tarafından saniye saniye kayıt altına alındı. Tartışmanın devamın da Ömer Can K. isimli genç, polise ihbarda bulunmak için telefonunu çıkardı. 

Diğer şahıslar ise gencin elinden telefonu almaya çalıştı. Silahlı olan kişinin ise telefonla konuşan genci “Seni vururum, sana ateş ederim” diye tehdit ettiği duyuldu. 

BİRİNİ TEK YUMRUKLA YIKTI, DİĞERİNE ”GEL” DEDİ

Silahlı şahsın telefonu almak için hamle yapıp gence saldırması üzerine genç de karşılık verdi. Çıkan kavgada Ömer Can isimli genç diğer şahsı bir yumrukta yere yıktı, şahıs yerden kalkamadı. 

Genç bu kez silahlı şahsa “Gel” dedi. O sırada silahlı saldırgan belinden silahını çıkarıp gencin ayağına doğru 2 el ateş etti. Merminin biri gencin ayağına isabet etti, diğeri ise sekti. Çevredeki vatandaşlar da korku dolu gözlerle olan biteni izledi.

Bir otelde çalıştığı öğrenilen yaralı genç, bölgeden uzaklaşarak Hamam Sokak üzerindeki bir işletme önüne gitti. Vatandaşların ihbarı üzerine 112 Acil Sağlık ekipleri bölgeye sevk edildi. Ambulansa alınan yaralı hastaneye kaldırıldı. 

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.