Çağdaş Bodrum, Galip Dönüyor

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’nde oynayan Çağdaş Bodrum Spor, 9. Hafta mücadelesinde Bornova Belediyesi Karşıyaka’yı 76 – 70 mağlup etti.

Çağdaş Bodrum, Galip Dönüyor

İzmir Altındağ Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanan karşılaşmaya lig birincisi olarak çıkan ve karşılaşmada maça rakibine oranla hızlı başlayan Bodrum ekibi, ilk yarıda soyuma odasına, 38– 37 önde giden takım oldu. 

Maçının başlama düdüğüyle yine daha iyi bir oyun sergileyen Çağdaş Bodrum Spor, maçı 76 – 70 galip tamamlayarak hedefi olan süper lig yolunda önemli bir puanı daha kazanmış oldu.

Maç sonrasında bir açıklama yapan antrenör Ali Serhan Aydanarığ, “1. Periyotta fast break kaynaklı hatalarla kaybettiğimiz 15 sayıya rağmen 2. periyottaki agresif savunmamızla takımın performansını beklediğimiz düzeye çıkarmayı başardık. Maçın 2. Devresi kontrol sürekli olarak bizdeydi ve 76-70 galip tamamlamayı başardık. Bornova Belediyesi Karşıyaka takımına bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim”. dedi. 

Çağdaş Bodrum, 10. Hafta maçında, 12 Aralık Pazartesi günü saat 18.00’de Bitez Bodrum Spor Salonu’nda Fenerbahçe Koleji DS Energy ile karşılaşacak.