Çağdaş Bodrum, Lideri Ağırlıyor...

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’ndeki temsilcimiz Çağdaş Bodrum Spor, 14. hafta maçında Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni ağırlayacak.

Çağdaş Bodrum, Lideri Ağırlıyor...

Çağdaş Bodrum Spor, son 4 haftadır aynı puanla ligin ilk iki sırasını paylaştığı ve averaj farkı ile birinci sırada yer alan Mersin Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşmaya hazırlanıyor. 2023 yılının ilk mücadelesinde 9 Ocak 2023 Pazartesi günü saat 18.00’da Bitez Bodrum Spor Salonu’nda başlayacak maçta ter dökecek Bodrum ekibinde moraller yerinde. 

Çağdaş Bodrum Genel Sekreteri Mehmet Göktürk Aslan, tüm Bodrumluları ve takım taraftarlarını bu önemli maça destek olmaları çağrısında bulundu. Genel Sekreter Mehmet Göktürk Aslan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Saygıdeğer Bodrumlular; Geçtiğimiz yıl sizlerin inanç ve desteği sayesinde çıkmış olduğumuz yolculuğumuzda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Kuruluş amacı Bodrum’u ülkemizin önemli bir spor merkezi haline getirmek ve bölgemiz gençlerine spor alışkanlığını kazandırmak olan kulübümüz, sizlerden almış olduğu güç sayesinde bir yıl gibi kısa bir zaman içerisinde TBL ligine terfi etmeyi başarmış ve altyapı faaliyetleri için kuruluşunu tamamlamış bulunmaktadır. Hedeflerimiz ve hayallerimiz çok büyük; Bodrumun takımı olarak şehrimizi Basketbol Süper Liginde temsil etmeyi hedefliyoruz. Daha da önemlisi, Bodrumlu gençlerimizi yetiştirerek Türk Basketboluna kazandıracağımız günleri hayal ediyoruz. Biz yolumuzda kararlıyız, hedef ve hayallerimize ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz tek şey Bodrum halkının bugüne kadar bizlerden esirgemediği ilgi ve destek olacaktır. 09.01.2023 Pazartesi saat 18.00’da oynanacak liderlik müsabakasında tüm şehrimizin desteğini bekliyoruz. Bodrumun takımı olarak birlikte başaracağız.”