Çağdaş Bodrum’un Rakibi Fenerbahçe

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Çağdaş Bodrum Spor, 16. Hafta karşılaşmasında Fenerbahçe Beko’yu konuk edecek.

Çağdaş Bodrum’un Rakibi Fenerbahçe

Çağdaş Bodrum, ligin en güçlü takımlarından biri olan ve 27 puanla Anadolu Efes’in ardından ikinci sırada yer alan Fenerbahçe Beko’yu konuk ediyor. 14 Ocak Pazar günü saat 13:00’de Muğla Menteşe Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak maçı Yener Yılmaz, Polat Parlak ve Durhan Köyiçi üçlüsü yönetecek.

Kulüp genel menajeri Onur Aksoy, seyircinin de desteği ile bu maçı kazanmak için var güçlerinle çalıştıklarını belirterek şöyle dedi;

“Merkezefendi ve Manisa maçlarının alarak takımın kendine olan güvenini kazanmış, ardından Aliağa ile oynadığımız karşılaşmada da yine oyun olarak çok iyi performans gösteren birtakım olarak sahada yer almıştık. Fikstürün zorlu maçları ile ikinci yarıya tekrar başlayacağız. Geçmişten aldığımız dersler ve yeni antrenörümüz ile savunmada çok daha etkili bir oyun oynuyoruz. Aynı şekilde hücumda da etkili olacağımız bir oyunu sergileyeceğimizi düşünüyorum. Bu maç bizim için çok önemli. Öncelikle kendi evimizde, Fenerbahçe’yi ağırlayacak olmamız ve tribünlerin hınca hınç dolu olması nedeniyle, kendi seyircimizin de desteği ile sahada çok daha iyi bir savunma yapacağımıza inanıyorum. Bu maç için antrenmanlarımızı çok daha sıkı yaparak hazırlanıyoruz.”