Çiçek Yerine, Eğitime Destek İstedi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, seçim sonrası vatandaşlardan tebrik çiçeği ve hediyeleri göndermeleri yerine eğitime burs sağlamalarını rica etti.

Çiçek Yerine, Eğitime Destek İstedi

31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde, Muğla’da aldığı yüzde 55'lik oy oranı ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin kazandığı 35 Büyükşehir ve il belediyesi arasında en yüksek dördüncü oyu alan aday olan Ahmet Aras, seçimde büyük bir başarı elde etti.

Önümüzdeki günlerde mazbatasını alarak, resmi olarak yeni görevine başlayacak olan Aras, sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak vatandaşlardan tebrik çiçeği göndermek yerine öğrencilere burs verilmesini rica etti. 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras sosyal medya hesaplarından; “Değerli Dostlar; Sorumluluğumuz yarınlara diyerek yeni görevim nedeniyle tebrik çiçekleriniz yerine ÇYDD üzerinden öğrencilere burs sağlayarak eğitimine katkı sağlamanız çok daha anlamlı olacaktır.” paylaşımını yaparak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne ait olan TR 3900 0670 1000 0000 0100 2861 nolu hesap numarasını paylaştı.