Çikolata ve Kahve Festivali Yaklaştı

Çikolata & Kahve Festivali, 14-16 Nisan 2023 tarihlerinde Oasis Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek. Damakların şenleneceği bu özel festivalde, kahve ve çikolata tutkunları farklı tatları deneyimleme fırsatı bulacak. Birçok markanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde dopdolu 3 gün yaşanacak.

Çikolata ve Kahve Festivali Yaklaştı

Çikolata & Kahve Festivali, gün boyu sürecek eğlence ve keyifli aktivitelerin yanı sıra renkli aktivitelerede ev sahipliği yapacak. Festival’in Sosyal Sorumluluk projesinde Sokak Hayvanları yararına yapılacak olan çekiliş de olacak. 

Girişin ücretsiz olduğu festival boyunca Dj Vedat Sarı performansını sergilerken, katılımcıların ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtacakları stantlar, sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarının bulunduğu paneller, Atölyeler, Engin Varol ile Coffee Roast Master, Chef Şenay Böke moderatörlüğünde çikolata workshoplar, tadımlar, depremzede çocuklara özel etkinlikler ve birçok aktivite ziyaretçilerini ağırlayacak. Oasis Alışveriş Merkezi’nde sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile Festival’de eğlenceye çikolata ve kahveye doyacaklar.