Çok Hak Ettiler Ama Olmadı...
Türkiye Voleybol Federasyonu 1’inci Lig Play-Off final müsabakalarında ikinci maçını da kaybeden B.B. Bodrumspor, üst lige çıkma şansını kaybetti.
![Çok Hak Ettiler Ama Olmadı...](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_65f5c08d3087f.jpg)
Bu sezon ilk kez yer aldıkları 1. ligde büyük bir başarı göstererek taraftarını gururlandıran Bodrum’un İncileri, Bursa’da düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu KFC Kadınlar 1’inci Lig Play-Off final etabı maçlarının ilkinde dün Aras Kargo’ya 3-0 mağlup olmuştu.
Bodrumspor Kadın Voleybol Takımı, ikinci maçta Bahçelievler Belediyesi ile oynadı. Bugün saat 16.00’da başlayan maçı 3-1 kaybeden temsilcimiz, Sultanlar Ligi’ne çıkma şansını yitirdi.
Bodrumspor, Play-Off final müsabakaları üçüncü maçında yarın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile son maçını oynayacak.