Cumhur İttifaklı Başkanlardan, Bakan Soylu'ya Ziyaret

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, beraberinde Muğla'daki Cumhur İttifakı belediye başkanlarıyla beraber İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla bir ziyaret gerçekleştirdi.

Cumhur İttifaklı Başkanlardan, Bakan Soylu'ya Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisinin 1 Ekim’de yeni yasama döneme girmesiyle birlikte milletvekillerinin Ankara mesaisi yeniden başladı. Adalet ve Kalkınma Partisi Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, beraberinde Muğla'daki Ak Parti ve MHP'li belediye başkanlarıyla, Muğla ve ilçelerinin ihtiyaçlarına dönük bir görüşme gerçekleştirdi.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ula Belediye Başkanı Özay Türkler, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’le birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya TBMM’de görüşme gerçekleştirdi. 

Görüşmede, belediye başkanlarının ilçelerinin ihtiyaç ve taleplerini Bakan Soylu’ya ilettikleri açıklandı. Ayrıca, belediyelerin araç filolarının daha da güçlendirilmesi, çeşitli kalemlerdeki ödeneklerle ilgili talepler de Bakan Soylu’yla iletildi. Bakan Soylu, belediye başkanlarının talepleriyle ilgili olumlu desteklerini bildirdi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

AK Parti Muğla Milletvekili Demir ziyaretle ilgili, “Kıymetli Bakanımızı başkanlarımızla birlikte ziyaret ederek belediyelerimizin taleplerini ilettik. Sayın Bakanımız taleplerimizi değerlendireceklerini ve destek olacaklarını belirtti. Bakanımıza Muğlamıza destekleri için kıymetli hemşehrilerim adına şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.