Delfi'de Bayram Eğlencesi

Kurban Bayramı dolayısıyla Bodrum’daki çeşitli mekanlar misafirlerine özel programlar hazırladı. Delfi Otel’de de eski gazino eğlenceleri tadında bir etkinlik gerçekleştirildi.

Delfi'de Bayram Eğlencesi

Kurban Bayramı dolayısıyla Bodrum’daki çeşitli mekanlar misafirlerine özel programlar hazırladı. Delfi Otel’de de eski gazino eğlenceleri tadında bir etkinlik gerçekleştirildi. Otelde yaz boyunca devam eden “Delfi Havuz Başında Yıldızlı Geceler” etkinliği, bayrama özel programıyla misafirlerine doyumsuz bir gece yaşattı. Gecede Müge Soler sahne aldı. 

“O Ses Türkiye” yarışmasından Gökmen ve ekibinin eşlik ettiği Müge Soler, söylediği şarkılarla dinleyenlerini mest etti. Geceye katılan Türk Halk Müziği´nin emektar ismi Recep Kaymak da söylediği türkülerle beğeni topladı. Gecenin konukları arasında İzmir Vali Yardımcılığına atanan eski Milas Kaymakamı Hulusi Doğan da vardı. 

Etkinlik hakkında Kent Haber’e konuşan Delfi Otel sahibi Mehmet Dağoğlu, “Öncelikle tüm Bodrum ve Türkiye’nin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Çok güzel bir bayram yaşıyoruz. Bizler de otelimizde elimizden geldiğince misafirlerimizi eğlendirmeye çalışıyoruz. Delfi Yıldızlı Geceler, 3-5 yıldan bu yana sürekli havuz başında devam ediyor. Hem oteldeki misafirlerimize hem de dışarıdan gelen misafirlerimize eğlenceler sunuyoruz. Şu anda da yoğun bir kalabalık var. “O Ses Türkiye” yarışmasından Gökmen ve saz ekibi. Müge Soler bizim assolistimiz. Gördüğünüz gibi herkes havuz başında eğleniyor, bayramını kutluyor. Bu tür eğlenceler dönem dönem Türkü tadında, Sanat Müziği tadında, pop tarzında sanatçılarımız burada konuk ederek gelen konuklarımıza, turistlerimize bu eğlenceyi tattırmak istiyoruz. Güzel, keyifli bir gece oluyor” dedi.