DEMİRÖZ VE ERDOĞAN KRONOMETRE'YE KATILDI

Bodrum Denizciler derneğinin olağan olarak yapılacak seçimleri yaklaştıkça sular...

DEMİRÖZ VE ERDOĞAN KRONOMETRE'YE KATILDI
Bodrum Denizciler derneğinin olağan olarak yapılacak seçimleri yaklaştıkça sular ısınıyor.

Salı akşamı Ayhan Ongun'un sunduğu Açık Görüş programına katılan ve yeni dönemde aday olan Mustafa Demiröz Açık görüş programına katılarak yeni dönemde neden aday olmak istediklerini detayıyla anlatmış ve programa diğer başkan adayı Musatafa Erdoğan Musatafa Demiröz ile yan yana programa gelmek istemediğini belirterek katılmamıştı.

Dün akşam Mustafa Erdoğan Ragıp Sunar'ın konuğu olarak Kronometre özele katılarak yeni dönemde neden aday olduğunu anlattı ve Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz'ü yalan söylemekle itham etti.

Bu gelişmeler üzerine canlı yayında Mustafa Demiröz ile canlı yayında bile olsa polemiğe girmek istemediğini söyleyen Mustafa Erdoğan'ın talebi üzerine, yayına alınmayan Bodrum Denizciler Derneği başkanı Mustafa Demiröz, kendisinin yalancılıkla suçlandığını söyleyerek cevap hakkını kullanmak istediğini söyledi. Program yapımcısı Sunar, programı iki üç dakika içerisinde akşam haberlerinin yayınlanacağını söyleyerek Kent Tv yönetiminle konuşacağını eğer yayın akışı uygunsa saat 21.00'da kendisini canlı yayına alacağını ve bu durumun Kent Tv ekranlarından alt yazı olarak izleyicilere iletileceğini belirterek programı sonlandırdı.

Kent Tv yönetiminin bu özel durum karşısında yayın akışını değiştirmesi ve Mustafa Demiröz'ün cevap hakkını kullanmak üzere geldiği programda seçimlerde rakibi olan Mustafa Erdoğan'ın katılmasında bir sakınca olmadığını söylemesi üzerine ve Başkan adayı Mustafa Erdoğan'ın da Mustafa Demiröz'le karşılıklı programa katılması üzerine, Kent Tv ekranlarında Bodrum Denizciler Derneği Başkan adayları karşı karşıya geldi.

Mustafa Demiröz'e söz hakkı düştüğü için önemli bölümünün Mustafa Erdoğan'ın söylediklerine cevap olarak gerçekleştirilen programda, Demiröz suçlamalara cevap verdi bunun üzerine Mustafa Erdoğan ile karşılıklı tartışarak yaşanan olaylar ile ilgili görüşlerini beraberce açıkladılar.

Program sonunda, Ragıp Sunar'ın isteği üzerine uzun zamandır yan yana gelmek istemeyen başkan adayları el sıkışarak seçim sürecinde birbirlerine başarılar dilediler.