Demirtaş'a Büyükşehir'de Yeni Görev...

Bodrum Belediyesi Plan ve Proje Müdür Vekili Onur Demirtaş, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde görevlendirildi. Demirtaş'tan boşalan göreve Şehir Plancısı Gizem Muslu Karakaş atandı.

Demirtaş'a Büyükşehir'de Yeni Görev...

Bodrum Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevini yapan Demirtaş’ın yerine geçtiğimiz günlerde Serkan Balkan getirilmişti. Belediyede Plan ve Proje Müdür Vekili olarak göreve devam eden Onur Demirtaş’ın Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne geçiş yaptığı öğrenildi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın, Bodrum Belediye Başkanlığı döneminde yakın çalışma arkadaşlarından biri olan Demirtaş’ın, önümüzdeki günlerde, Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı olarak atanacağı konuşuluyor. 

Konuyla ilgili olarak Bodrum Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Bodrum Belediyesi Plan ve Proje Müdür Vekili olarak görev yapan Onur Demirtaş, Muğla Büyükşehir Belediyesine geçiş yaptığından dolayı Plan ve Proje Müdürlüğünde Şehir Plancısı olarak görev yapan Gizem Muslu Karakaş, Plan ve Proje Müdür Vekili olarak görevlendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız.” denildi.