Denizin Kızları Görele'yi Ağırlayacak

Hentbol’un en büyük iki kupasını Bodrum’a kazandıran ve Bodrum bayrağını hentbol sahalarında gururla dalgalandıran Armada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı, THF Kadınlar Süper Ligi 2023-2024 Sezonu altıncı hafta maçları kapsamında Bodrum’da Görele Belediyesi ile karşılaşacak.

Denizin Kızları Görele'yi Ağırlayacak

HDI Türkiye Kupası ve Kadınlar Süper Kupa’sını Bodrum’a getiren Denizin Kızları, Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan mücadelede seyircisinin desteğini sahada yine hissetmek istiyor. 

Yaklaşık iki haftalık bir aranın ardından yeniden lig mücadelesine başlayacak olan Armada Praxis Yalıkavak Spor Antrenörü Kıvanç Özcan, verilen aranın ardında takımın, lig ve Avrupa Kupası mücadelelerini içeren bir açıklama yaptı. Özcan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Yaklaşık 2 haftalık bir aramız oldu. Bu ara sakatlıklarımızın iyileşmesi için bizlere yardımcı oldu. 18 ekimde kendi evimizde Görele Belediyesi ile karşılaşacağız. Bu maçta  tam kadro olacağımız için mutluyuz. Yoğun bir maç programı bizleri bekliyor. Lig ve Avrupa kupası olmak üzere önümüzde yakın tarihlerde oynayacağımız 7 maçımız var. Bildiğiniz gibi 11 Kasım’da İtalya ve 19 Kasım’da Bodrum da oynayacağımız Avrupa kupası maçları bizler için çok önemli." dedi.