DİTTO Akademi Sezona Merhaba Dedi

Sahnelerin ve ekranların sevilen oyuncularından Erdal Cindoruk ile eşi Duygu Cindoruk’un kurduğu oyunculuk okulu Ditto Akademi, gerçekleştirilen ‘Yeni Sezona Merhaba’ kokteyli ile dördüncü yıllarına merhaba dedi.

DİTTO Akademi Sezona Merhaba Dedi

Ortakent'te bulunan Ditto Oyunculuk Akademisi, sanatın yeni yılını oyunculuk okulunda kutladı. Kokteyle, oyunculuk okulunun öğrencileri ve velilerin yanı sıra sanatseverler de katıldı. Çocuklara erken yaştan başlayarak örgün bir sanat eğitimi veren akademi bünyesinde, ilkokuldan lise çağına kadar olan farklı yaş gruplarına ve yetişkinlere eğitim veriliyor.

Sanat tarihi ve görgü kurallarından, ritim ve kulak eğitimi, şan, dans ve diksiyona kadar geniş bir yelpazede eğitim veren akademi bünyesinde sanatla büyüyen nesillerin yetişmesi amaçlanıyor.

Ditto Akademi kurucuları, Erdal Cindoruk ve Duygu Cindoruk, Kent Tv mikrofonlarına yaptıkları açıklamada kokteylin yeni sezonda gerçekleştirilecek projeler ve atılacak adımlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunmak istediklerini belirttiler. Duygu Cindoruk duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

"Ditto’yu kuralı dört yıl oldu ve biz bu süreçte çok yol aldık. Bodrum’a bir marka olduk, tiyatro denilince akla gelen isim olduk. Şimdi bu markanın yükünün ağırlığıyla daha da büyümemiz gerektiğini, daha ileri adımlar atmamız gerektiğini düşündüğümüz bir süreçteyiz ve bu atılımlarımızı paylaşacağız. Hep beraber çıktığımız bu yolda veli ve çocuklarımızla beraber emin adımlarla basamakları hızla tırmanacağız." dedi.

Erdal Cindoruk da yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

"Bugün Ditto’nun dördüncü yaş günü. Bodrum’da eşim Duygu hanımla birlikte serbest salınım alanı yaptık ve bunun dördüncü yılını kutluyoruz bir de sezon açılışında velilerimizle nasıl gidiyor, nedir konularının sohbetini yapalım. Çocuklarla ilgili bilgi alalım, onlar bize bilgi versin biz onlara bilgi verelim istedik. Çıtayı devamlı yükseltmemiz gerekiyor. Eğer çıtayı yükseltmezsek köhne kalırız. Bunu ben istemem." dedi.